Tordo OnlineShop
Інформація
Пошук

Смола Пу Ера - Ча Гао

Смола Шу Пуера - Ча Гао 0,6 г
0
p030
шт
32 ₴
Смола Шен Пуера - Ча Гао 0,6 г
0
p031
шт
32 ₴
Відображено 1 по 2 з 2

Смола Пуеру – оригінальний чайний продукт, який варто хоча б один раз спробувати за життя!

Смола Пуера – це унікальний чайний напій, який по суті не є чаєм взагалі. Хоч це і не наймолодший вид чайного різновиду, проте знають про його існування далеко не всі, навіть в тому ж самому Китаї! Хочете бути одним з перших на Україні, хто спробує його? Тоді поспішайте придбати смолу Пуеру в нашому магазині за доступною ціною і з доставкою в будь-яку точку нашої країни.

Чи знали ви, що
Для виробництва 1 кілограма Смоли Пуеру необхідно від 50 до 80 кг чайного листя і у 2-3 рази більше часу?

Як виробляють?

Перші згадування про смолу Пуеру (ЧаГао) датуються десь VII століттям. У ті часи вона була досить популярна, особливо серед знатних персон. При дворі одного з імператорів був навіть споруджений спеціальний виробничий цех, який займався виготовленням оригінального Ча Гао. Тоді для виготовлення смоли Пуеру використовували чайне листя зібране з найстаріших дерев, яким понад 100 років!

Сьогодні, виготовляється смола шу Пуер з того ж листя, що і звичайний Пуер. Ось тільки способів, як отримати саму смолу є декілька, а саме:
  • виварювання (був актуальним в період правління династії Тан). Суть технології, полягала в тому, що чайне листя довго кип'ятили в джерельній воді. Потім воду повністю випаровували, щоб вийшла тільки чайна паста. Всі процеси проводилися при температурі від 100 градусів, тому якогось аромату або особливої користі готова паста в собі не несла;
  • Віджимання (виготовляли по даній методиці при правлінні династії Сун). Суть процесу виробництва полягала в багаторазовому віджиманні чайного листя під пресом;
  • Екстрагування за допомогою підігріву (династія Цин). Основа методу була практично така ж як і при династії Тан, проте головний акцент робили на підтримці певної температури протягом всього процесу виробництва.

Сучасний метод приготування смоли Шу Пуер базується на процесі – кріоекстракціі. Тобто – всю сировину поміщають в металеві котли та варять її кілька днів на слабкому вогні. Потім отриману суміш охолоджують й насичують інертним газом. Завдяки цьому зв'язуються між собою всі біологічно активні речовини. Далі – чайну суміш підігрівають до кімнатної температури, що призводить до випаровування газу та утворення готової смоли Пуеру.

Чи корисна смола Пуера?

Ще в давні часи тибетські монахи вважали смолу Пуеру цілющою, а також здатною врятувати не тільки наше тіло від різних захворювань, але і вилікувати душу від нечестивого. Сучасна нетрадиційна китайська медицина повністю солідарна з цими гіпотезами. Вважається, що смола шу пуеру здатна:

  • Зміцнити стінки судин;
  • Нормалізувати роботу серця;
  • Знизити АТ;
  • Покращити роботу шлунково-кишкового тракту;
  • Сприяти швидкому схудненню;
  • Очистити організм від шлаків і токсинів.
Так як чайна смола – це по суті концентрат того ж пуеру, то вона має колосальний тонізуючий ефект, як і оригінальний її побратим. До того ж, регулярне вживання настою з смоли пуеру дозволяє активізувати роботу мозку, поліпшити концентрацію і навіть зір!

Чи знали ви, що
Смола Пуер здатна подарувати легке чайне сп'яніння, яке може тривати до декількох годин. При цьому, в складі настою немає ніяких алкогольних або наркотичних речовин.

Як заварювати

Смола Пуер, купити яку можна в нашому інтернет-магазині за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, має яскравий пуерний, димчасто-деревний аромат, а також ніжний смак. Після дегустації настою виразно відчутні легкі масляні нотки. Причому ці всі якості готовий напій не втратить при різних методах приготування.

Традиційно, смолу Пуеру заварюють за допомогою гарячої води, проте досить смачний настій виходить навіть якщо використовувати холодну чи літню воду. Засипати заварку рекомендується з розрахунком, що один кристалик йде десь на 200-250 г води (ви можете також експериментувати з дозуванням, але тільки в розумних межах). Напій вважається готовим до вживання, коли смола в ньому повністю розчинилася.

До речі, непогано поєднується цей напій з цитрусовими та молоком. Вже бажаєте насолодитися цим напоєм? Тоді поспішайте замовити смолу Пуеру в нашому магазині сьогодні та зможете вже через кілька днів насолодитись готовим відваром з неї у себе вдома. Ми є офіційним дистриб'ютором найкращих чаїв з Китаю, Індії та багатьох інших країн, тому в нашому каталозі ви знайдете тільки якісний товар. Для постійних, а також нових клієнтів ми підготували хороші акції та знижки, ознайомиться з якими ви можете тут – на нашому сайті, у відповідному розділі або зателефонувавши менеджеру магазину.

Відгуки покупців