OnlineShop Tordo
Інформація
Пошук

Пуер

Новинка
Пуер Шен Сяо Сигуй "Малый Сигуй", 50 г пресс, 2019
0
k306
шт
195 ₴
Новинка
Чай Шу Пуер «Успадкований шматочок Пуер» 40 г 2019 рік
0
k305
шт
120 ₴
Новинка
Шен Пуер Мэнхайський 2019 рік 100 грам
0
k324
шт
185 ₴
Новинка
Шу Пуер Золотий Дракон 2017 рік 100 грам
0
k562
шт
185 ₴
Новинка
Шу пуер оригінальний щільне пресування 2015 рік вага 100 грам
0
k651
шт
185 ₴
Новинка
Шу пуер відомого бренду Da Hu Dou вага 100 грам 2017 рік
0
k650
шт
165 ₴
Новинка
Шен пуер з дикорослих дерев 100 грам 2020 рік
0
k610
шт
185 ₴
Новинка
Шу пуэр LAN XIANG 100 грамм 2020 рік
0
k686
шт
165 ₴
Новинка
Шен пуер класичний 100 грамів 2018 рік
0
k302
шт
175 ₴
Новинка
Шу пуер Брикет 250 грамів 2019 рік
0
k626
шт
295 ₴
Новинка
Шу пуер "Шоуі Сюань" 100 грамів 2018 року
0
k641
шт
195 ₴
Чай Шу Пуэр Бань Чжан Гу Шу 2014 года 357 грам
0
k331
шт
580 ₴
Шен Пуер Куньмин Kunming Hechangxuan Tea 2020 рік 100 грам
0
k623
шт
155 ₴
Шу пуер "Буланшань" Менхай, 2020 год 100 грам
0
k624
шт
165 ₴
Чай Шу Пуэр Лао Тун Чжи 2004 года 357 грам
0
k110
шт
855 ₴
Преміальний Шен Пуер «Золотий Листок» 8 г 2015 року
0
k3018
шт
30 ₴
Відображено 1 по 16 з 101

Відгуки покупців

Пуер – чай, який підкорив мільйони сердець

Пуер – це різновид китайських пост ферментованих чаїв, що відрізняються від інших своїх родичів специфічною технологією виробництва, а також можливістю тривалого зберігання (деякі можна зберігати близько 30 років). Існує кілька підвидів цього знаменитого сорту, кожен з яких абсолютно несхожий на інші, але про це трішки пізніше.

Купити справжній пуер ви можете в нашому онлайн-магазині за доступною ціною і зі швидкою доставкою по Україні. Ми є офіційними дистриб'юторами оригінальних чаїв з Китаю, Індії та багатьох інших країн, тому готові гарантувати високий рівень якості свого товару.

Як з'явився?

Сам по собі пуер – це оригінальний чай, який не схожий ні на чорні, ні на зелені або білі улуни. Батьківщиною його вважається провінція Юньнань, яка має особливі природно-кліматичні умови. В одній з найстаріших легенд говориться, що понад 2000 років тому тибетським ченцям поставляли чарівний чай прямо з містечка під назвою Пуер. Шлях проходив через високогір'я та займав близько 3 місяців. Через великі перепади температури вдень та вночі чайна сировина спочатку набиралася вологи, а далі сохла. Тривало це не один день. В результаті зелений чай шен пуер чарівним чином перетворився на чорний шу пуер, який мав зовсім інший смак, колір і аромат. Внаслідок цього в Тибеті довгий час не знали, що це зовсім інший вид чаю. З появою швидкісних способів доставки, щоб не було плутанини пуер почали розділяти на два великі класи: Шу та Шен.

До речі, вартість чаю пуер в залежності від виду буде кардинально відрізнятися одна від одної. Пов'язано це в першу чергу з тим, що для виробництва шена потрібно дотримуватися значно більшої витримки (від декількох місяців до декількох років), в той час, як для виробництва шу досить зачекати близько 30 днів.

Класифікації пуерів

Залежно від якості використаної сировини чай пуер, купити який можна в нашому магазині за хорошою ціною і з доставкою, ділитися на три великі групи:
 • Цяому –це якісне чайне листя, зібране з деревоподібних кущів, що ростуть у високогір'ї;
 • Баньцяо – сировина середньої якості. Отримую її з культивованих чайних кущів та дерев;
 • Гуаньму – нижча за якістю сировину. Добувають з невеликого за розміром листя з чагарників.
Найбільшою ціна чаю пуер буде на ті види, які були вирощені з листя зібраного з диких, старих чайних кущів і дозрівали без зайвого втручання людини.

Залежно від способу виробництва, як ми вже говорили, пуер ділиться на два абсолютно різні класи:
 • Шу пуер (чорний чай). Отримують шляхом вологого скиртування, тому буквально відразу чай має схожість з настояними чаями. Цей сорт характеризується темним забарвленням, яскравим ароматом та досить міцним смаком в якому відчутні фруктові, часом навіть шоколадно-карамельні нотки. Завдяки цим особливостям, а також доступній ціні виявилося, що купити пуер шу набагато вигідніше та простіше, ніж його побратима шена;
 • Шен Пуер (зелений / сирий чай). Це, той сорт, який вимагає чималої витримки. Це саме той пуер чай, ціна якого може перевищувати 1000 доларів за 100 грамів. З роками він набуває нових смакових ноток, стає більш вишуканим й витонченим. Шен пуер має світле забарвлення, ніжний, злегка терпкий смак та пряний, квітковий аромат, а його післясмак взагалі щось чарівне – солодше навіть більше меду.
Класифікувати пуер, замовити який ви можете прямо зараз в нашому магазині, можна й за його пресованою формою. Найбільш поширеними, на сьогодні, можна назвати піали та гнізда, але можна часто зустріти в чайних магазинах й такі пресовані форми як млинці, коржі або навіть у вигляді цегли або маленького кубика.

Окремою групою виступає ще так званна чайна паста пуеру. Це навіть не чай, скоріше, її відносять до категорії чайного продукту. Смола пуеру – це сильний концентрат, який отримують з листя старих Пуерних дерев. В середньому на виготовлення 1 кг пасти йде від 50 до 80 кг листя.

Виробництво

Як правило, для виробництва пуеру використовують листя зібране з найстаріших чайних дерев (Маочі). Сировину збирають навесні та восени. Для виробництва беруть молоді пагони з 2-3 розквітлими листками та з ворсистою брунькою.
Цікавий факт
Від якості чайної сировини, яка використовується в купажах залежить і ціна пуеру. Тому Юньнаньське листя класифікують на кілька класів. Найдорожчий 1 клас містить у собі невеликих розмірів листки й золотисті бруньки, а ось 10 клас – велике грубе листя зі стеблами.

Після збору врожаю, листя сушать, потім вручну мнуть і виносять сушитися під прямі сонячні промені. Але тут є й свої нюанси:
 • Велике та грубе листя додатково пропарюють, а потім мнуть й висушують;
 • Молоді листочки спочатку обсмажують в печах, далі мнуть та сушать на сонці.
Для виробництва шена сировину відразу після цього відправляють на пресування та ще одну сушку. Щоб вийшов шу, листя піддають процесу вологого скиртування. Для цього листя складають у великі купи, поливають водою та накривають тканиною, а потім залишають стояти так на 30-40 днів, періодично помішуючи. Після цього чай просушують на свіжому повітрі й пресують у форми.

Оригінальний шу або шен пуер чай купити ви можете у нас за хорошою ціною. В каталозі магазину представлено більше десятка різних видів і форм чаю цього сорту, кожен з яких неодмінно зможе вас чимось здивувати!

Чим корисні пуери?

Купити чай пуер можна не тільки з метою насолодитися гарним й дорогим напоєм. Пуери, до того ж, несуть в собі колосальну користь для нашого організму. У своєму складі як шу, так і шен містить величезну кількість вітамінів, мінералів та ефірних масел. І це не просто слова!

Подивіться лише на тих же тибетських ченців – вони практично не хворіють, набагато довше живуть, а також відрізняються від інших своїм душевним спокоєм та розсудливістю! Адже, цей чай, дарує не лише здоров'я, а й життєву силу вашому внутрішньому світу.

Чай пуер, ціна якого в нашому магазині вас приємно здивує, цілюще впливає практично на всі життєво важливі органи й системи в нашому організмі:
 • Для травної системи. Цей чай ідеально підійде тим, хто бажає схуднути. Він прискорює метаболізм, виводить шлаки й токсини. Крім того, при регулярному вживанні пуеру може нормалізуватися шлункова кислотність та тим самим зникнути печія. Він також здатний запобігти розвитку виразок, гастритів і багатьох інших захворювань. До того ж пуер дозволить знизити симптоми отруєння або розлади шлунку;
 • Для кровотворної системи. Регулярне вживання пуеру дозволить нормалізувати хімічний склад крові. Напій здатний розвязати проблему з підвищеним рівнем цукру і холестерину в крові;
 • Нервова система. Пуери чудово позначаються на психічному здоров'ї людини. Вони заспокоюють після стресу, надають сил після важкого робочого дня та навіть здатні підняти настрій!
 • Для серцево-судинної системи. Багатий на вітаміни й мінерали, пуер здатний нормалізувати роботу серця, зміцнивши головний м'яз в нашому організмі. До того ж позитивно позначиться чай й на стінках судин – вони стануть більш міцними та сильними.
Це далеко ще не вся користь, яку несе в собі пуер. Говорити про його позитивний вплив можна годинами! Як шу, так й шен – це справжній еліксир здоров'я та молодості, тому якщо ви вирішите купити пуер чай, то приймете правильне рішення, про яке жаліти не доведеться!

Пити пуер можна абсолютно всім! Єдине – не рекомендується вживати його вагітним або жінкам, котрі годують дітей грудним молоком. Акуратно слід вводити цей чай й в раціон дитини, яка досягла 6 років (можна давати слабо заварений пуер). У всіх інших випадках – немає будь-яких обмежень для вживання.

Як приготувати

Для того, щоб насолодитися пуером сповна, необхідно правильно його заварити. Для цього рекомендують використовувати посуд з глини, але якщо у вас його немає, то порцеляновий або скляний теж непогано підійде.

Заварювати пуер можна кількома способами, тут головне знайти свій рецепт. Ми опишемо традиційний метод, за яким варять практично всі чайні майстри в Китаї. І так:
 • Візьміть заварник та обдайте його окропом;
 • Засипте сухого листя пуеру з розрахунком, що на 3-4 г йде близько 150 мл води;
 • Залийте гарячу воду, але ні в якому разі не окріп;
 • Дайте постояти настою десь 10 секунд й злийте з нього воду;
 • Залийте в чайник знову воду та дайте постояти настою трішки більше (до 20 секунд);
 • Розлийте чай по чашках.

Заварювати заварку можна кілька разів, але тільки без фанатизму. Кожен наступний від першого проток рекомендується збільшувати на 10-15 секунд. Заварювати максимум можна одну й ту ж заварку 6-7 разів, але не більше.
Замовити чай пуер ви можете прямо зараз, зателефонувавши нам! Доступні ціни, регулярні акції, швидка доставка та ще багато чого – чекає на вас в нашому магазині. Ми також можемо запропонувати хороші знижки, якщо ви вирішите купити пуер гуртом тут! Тому не витрачайте час даремно, а купуйте улюблений чай у нас і повірте, ви залишитеся задоволені своєю покупкою!

Пуер в інших містах

Пуер в місті Дніпро   Пуер в місті Запоріжжя   Пуер в місті Київ   Пуер в місті Львів   Пуер в місті Одеса   Пуер в місті Харьків
 
Пуер: Популярні питання на Tordo