Tordo OnlineShop
Інформація
Пошук

Пуер

Шу пуер з натуральною Хризантемою 100 г
0
k619
шт
190 ₴
Шу Пуер  Лао Бань Чжан Юньнань 357 грам 2013 рік
0
k548
шт
765 ₴
Шен Пуер Yunnan Shen Chinese 2018 рік 80 грам
0
p128
шт
240 ₴
Шу пуер "Menghai golden bud" фабрика Chun Pu (Чун Пу) 2013 рік 55 г
0
p011
шт
135 ₴
Пуер Шу Yunnan Bing Dao Gu Shu 250 г 2009 року
0
p126
шт
265 ₴
Шу пуер Брикет Юн Чжень, Гунтин 250 грам 2016 рік
0
k820
шт
365 ₴
Шу пуер з натуральною Трояндою 100 г
0
p004
шт
235 ₴
Шу пуер гарної якості 2018 року 6 грам 1089
0
k1089
шт
13 ₴
Шу Пуер Qi Zi Bing 2013 год 100 грам
0
p002
шт
172 ₴
Шен Пуер Шен-Е 2010 год 170 грам
0
k333
шт
410 ₴
Пуер Шу Yunnan Bing Dao Gu Shu 500 г 2015 року
0
k348
шт
750 ₴
Шу Пуер Ци Цзы Бин Юннань 357грам 2015 року
0
k353
шт
455 ₴
Пуер Шен Yunnan Xigui Mountain Raw 357 г 2015 року
0
P127
шт
855 ₴
Шу Пуер  Zhong Cha Yunnan Qizi 357 грам 2005 рік
0
k109
шт
925 ₴
Шу Пуер  Лао Бань Чжан Юньнань 357 грам 2008 рік
0
k630
шт
455 ₴
Шен Пуер Юньнань Craft 2013 год 400 грам
0
p033
шт
495 ₴
Відображено 1 по 16 з 144

Відгуки покупців

Пуер – чай, який підкорив мільйони сердець

Пуер – це різновид китайських пост ферментованих чаїв, що відрізняються від інших своїх родичів специфічною технологією виробництва, а також можливістю тривалого зберігання (деякі можна зберігати близько 30 років). Існує кілька підвидів цього знаменитого сорту, кожен з яких абсолютно несхожий на інші, але про це трішки пізніше.

Купити справжній пуер ви можете в нашому онлайн-магазині за доступною ціною і зі швидкою доставкою по Україні. Ми є офіційними дистриб'юторами оригінальних чаїв з Китаю, Індії та багатьох інших країн, тому готові гарантувати високий рівень якості свого товару.

Як з'явився?

Сам по собі пуер – це оригінальний чай, який не схожий ні на чорні, ні на зелені або білі улуни. Батьківщиною його вважається провінція Юньнань, яка має особливі природно-кліматичні умови. В одній з найстаріших легенд говориться, що понад 2000 років тому тибетським ченцям поставляли чарівний чай прямо з містечка під назвою Пуер. Шлях проходив через високогір'я та займав близько 3 місяців. Через великі перепади температури вдень та вночі чайна сировина спочатку набиралася вологи, а далі сохла. Тривало це не один день. В результаті зелений чай шен пуер чарівним чином перетворився на чорний шу пуер, який мав зовсім інший смак, колір і аромат. Внаслідок цього в Тибеті довгий час не знали, що це зовсім інший вид чаю. З появою швидкісних способів доставки, щоб не було плутанини пуер почали розділяти на два великі класи: Шу та Шен.

До речі, вартість чаю пуер в залежності від виду буде кардинально відрізнятися одна від одної. Пов'язано це в першу чергу з тим, що для виробництва шена потрібно дотримуватися значно більшої витримки (від декількох місяців до декількох років), в той час, як для виробництва шу досить зачекати близько 30 днів.

Класифікації пуерів

Залежно від якості використаної сировини чай пуер, купити який можна в нашому магазині за хорошою ціною і з доставкою, ділитися на три великі групи: Найбільшою ціна чаю пуер буде на ті види, які були вирощені з листя зібраного з диких, старих чайних кущів і дозрівали без зайвого втручання людини.

Залежно від способу виробництва, як ми вже говорили, пуер ділиться на два абсолютно різні класи:
Класифікувати пуер, замовити який ви можете прямо зараз в нашому магазині, можна й за його пресованою формою. Найбільш поширеними, на сьогодні, можна назвати піали та гнізда, але можна часто зустріти в чайних магазинах й такі пресовані форми як млинці, коржі або навіть у вигляді цегли або маленького кубика.

Окремою групою виступає ще так званна чайна паста пуеру. Це навіть не чай, скоріше, її відносять до категорії чайного продукту. Смола пуеру – це сильний концентрат, який отримують з листя старих Пуерних дерев. В середньому на виготовлення 1 кг пасти йде від 50 до 80 кг листя.

Виробництво

Як правило, для виробництва пуеру використовують листя зібране з найстаріших чайних дерев (Маочі). Сировину збирають навесні та восени. Для виробництва беруть молоді пагони з 2-3 розквітлими листками та з ворсистою брунькою.
Цікавий факт
Від якості чайної сировини, яка використовується в купажах залежить і ціна пуеру. Тому Юньнаньське листя класифікують на кілька класів. Найдорожчий 1 клас містить у собі невеликих розмірів листки й золотисті бруньки, а ось 10 клас – велике грубе листя зі стеблами.

Після збору врожаю, листя сушать, потім вручну мнуть і виносять сушитися під прямі сонячні промені. Але тут є й свої нюанси:
Для виробництва шена сировину відразу після цього відправляють на пресування та ще одну сушку. Щоб вийшов шу, листя піддають процесу вологого скиртування. Для цього листя складають у великі купи, поливають водою та накривають тканиною, а потім залишають стояти так на 30-40 днів, періодично помішуючи. Після цього чай просушують на свіжому повітрі й пресують у форми.

Оригінальний шу або шен пуер чай купити ви можете у нас за хорошою ціною. В каталозі магазину представлено більше десятка різних видів і форм чаю цього сорту, кожен з яких неодмінно зможе вас чимось здивувати!

Чим корисні пуери?

Купити чай пуер можна не тільки з метою насолодитися гарним й дорогим напоєм. Пуери, до того ж, несуть в собі колосальну користь для нашого організму. У своєму складі як шу, так і шен містить величезну кількість вітамінів, мінералів та ефірних масел. І це не просто слова!

Подивіться лише на тих же тибетських ченців – вони практично не хворіють, набагато довше живуть, а також відрізняються від інших своїм душевним спокоєм та розсудливістю! Адже, цей чай, дарує не лише здоров'я, а й життєву силу вашому внутрішньому світу.

Чай пуер, ціна якого в нашому магазині вас приємно здивує, цілюще впливає практично на всі життєво важливі органи й системи в нашому організмі:
Це далеко ще не вся користь, яку несе в собі пуер. Говорити про його позитивний вплив можна годинами! Як шу, так й шен – це справжній еліксир здоров'я та молодості, тому якщо ви вирішите купити пуер чай, то приймете правильне рішення, про яке жаліти не доведеться!

Пити пуер можна абсолютно всім! Єдине – не рекомендується вживати його вагітним або жінкам, котрі годують дітей грудним молоком. Акуратно слід вводити цей чай й в раціон дитини, яка досягла 6 років (можна давати слабо заварений пуер). У всіх інших випадках – немає будь-яких обмежень для вживання.

Як приготувати

Для того, щоб насолодитися пуером сповна, необхідно правильно його заварити. Для цього рекомендують використовувати посуд з глини, але якщо у вас його немає, то порцеляновий або скляний теж непогано підійде.

Заварювати пуер можна кількома способами, тут головне знайти свій рецепт. Ми опишемо традиційний метод, за яким варять практично всі чайні майстри в Китаї. І так:

Заварювати заварку можна кілька разів, але тільки без фанатизму. Кожен наступний від першого проток рекомендується збільшувати на 10-15 секунд. Заварювати максимум можна одну й ту ж заварку 6-7 разів, але не більше.
Замовити чай пуер ви можете прямо зараз, зателефонувавши нам! Доступні ціни, регулярні акції, швидка доставка та ще багато чого – чекає на вас в нашому магазині. Ми також можемо запропонувати хороші знижки, якщо ви вирішите купити пуер гуртом тут! Тому не витрачайте час даремно, а купуйте улюблений чай у нас і повірте, ви залишитеся задоволені своєю покупкою!

Пуер в інших містах

Пуер в місті Дніпро   Пуер в місті Запоріжжя   Пуер в місті Київ   Пуер в місті Львів   Пуер в місті Одеса   Пуер в місті Харьків
 
Пуер: Популярні питання на Tordo