Tordo OnlineShop
Інформація
Пошук

Ложка Чашаку Chasen бамбук

Код: 00846
90 ₴

    T-бали: 0.90
Безкоштовна доставка замовлень від 900 грн

шт

Доставимо ШВИДКО

Доставимо ШВИДКО

Доставка по Україні - Нова Почта,Укрпочта та Justin

Ми Вас ЛЮБИМО

Ми Вас ЛЮБИМО

Знижка при оплаті Liqpay чи на Карту

100% ЯКІСТЬ

100% ЯКІСТЬ

Зберігаємо за технологією, зберігаючи смак і якість

З нами ПРОСТО

З нами ПРОСТО

Гарантія обміну або повернення без проблем

Мірна ложечка Чашаку з необпаленого бамбуку для швидкого і точного відмірювання 1 г порошкового чаю матча.

Якщо ви збираєтеся випити чудового пудрового зеленого чаю, ви можете зробити процес заварювання більш правильним. Чашаку - це класичний інструмент японської чайної церемонії, який знайшов вдале застосування і в сучасному побуті. Не у кожного на кухні є високоточні ювелірні ваги, які можуть відміряти потрібну кількість чаю, в межах 2-6 грамів. А ложечка впорається з цим без проблем - на її робочу поверхню акуратно набирається близько 1 грама порошкового чаю матча.

Чашаку вирізані з бамбука і, за допомогою гарячої пари, майстерно зігнуті в зручну для використання форму ковша. Такий дизайн ідеально підходить для набирання 1 грама пудрового чаю. Це гідний і якісно виготовлений аксесуар, який стане відмінним доповненням вашої чайної церемонії, інструмент для тих, хто хоче заварювати зелений чай матчу автентично.

Характеристики:

Довжина: 18,5 см
Матеріал: необпалений бамбук
Виробництво: Китай

Як використовувати Чашаку

Візьміть мірну ложечку Чашаку в праву руку і пакет або ємність з чаєм матча в ліву. Чітким рухом зачерпніть порошковий чай матча і помістіть в чашу, в якій ви будете заварювати чай. Легким ударом об край чаші висипте порошок матча з ложечки в чашу. Повторіть стільки разів, скільки потрібно для обраного вами стилю заварювання.

Як мити і зберігати Чашаку

Після використання не мийте ложечку водою, а просто протріть її сухою і чистою паперовою серветкою або тканиною. Для тривалого зберігання не кладіть її в відділення для столових приладів, тому що важкі предмети можуть пошкодити цей ніжний виріб. Краще зберігайте її вертикально, окремо від інших кухонних інструментів.

Написати відгук

Зареєструйся, залишай відгуки про товар, заробляй T-бали!

               
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.