OnlineShop Tordo
Інформація
Пошук

Доставка і оплата

Мінімальна сума замовлення в нашому інтернет-магазині - 100 грн. Доставку замовлення оплачує клієнт. Замовлення понад 700 грн. доставляються безкоштовно.

Способи оплати замовлення

    ПриватБанк

На картку ПриватБанку або на розрахунковий рахунок (ФОП 2 група). Після створення замовлення з Вами зв'яжеться менеджер і уточнить деталі платежу.


    Накладений платіж
Оплата товару готівкою при отриманні.

На деякий товар (посуд, подарунки) Накладений платіж відправляємо тільки по передоплаті - 100 грн. Це страховий платіж для відшкодування послуг логістики в разі відмови від товару що не стосується браку товару. Даний страховий платіж не підлягає поверненню.

    Онлайн (Visa, MC)

Оплата через систему прийому платежів liqpay.ua. Можлива оплата за допомогою електронних платіжних систем і картами (Visa, Master Card).

Способи доставки замовлення

   Нова пошта
 Доставка здійснюється протягом 1-3 днів, залежно від Вашого регіону. Вартість доставки - згідно тарифам. Замовлення понад 700 грн. доставляються безкоштовно (окрім подарункових сертифікатів).

   Укрпошта
 Доставка здійснюється терміном до 4 днів (експрес), залежно від Вашого регіону. Вартість доставки - згідно тарифам. Замовлення понад 700 грн. доставляються безкоштовно (окрім подарункових сертифікатів).

   Justin
 Доставка здійснюється терміном до 4 днів, залежно від Вашого регіону. Вартість доставки - згідно тарифам. Замовлення понад 700 грн. доставляються безкоштовно (окрім подарункових сертифікатів).


   Кур'єром по Україні

Доставка здійснюється протягом 1-3 днів, залежно від Вашого регіону. Вартість доставки - згідно тарифам (адресна доставка). Доставку оплачує клієнт.