Tordo OnlineShop
Інформація
Пошук

Зелений чай з бергамотом

Композиційний чай Шалений капелюшник
0
00399
г
57 ₴
Зелений чай Леді Грей
0
00189
г
57 ₴
Відображено 1 по 2 з 2

Чим корисний зелений чай із натуральною олією бергамота?

Чесно кажучи й не дивно, що коли зустрічається поєднання таких слів як "чай" та "бергамот", то багатьом на думку відразу ж приходить назва знаменитого чаю Ерл Грей. Ось тільки мало хто знає, що крім чорного чаю олію плодів бергамоту також додають й в зелені сорти чаю. До речі, на відміну від свого знаменитого родича зелений чай з бергамотом більш сприятливо впливає на наш організм, а ще тому що часто до нього додають шматочки різних фруктів – він має більш гармонійний та красивий у смак.

Якщо ви хочете купити оригінальний зелений чай з бергамотом, то вам неодмінно слід зробити покупку у нашому інтернет-магазині. Повірте, наші ціни вас приємно здивують, а якість не залишить байдужими! Доставка здійснюється досить швидко і до того ж по всій території України.

 Чим корисний зелений чай із бергамотом?

Оскільки основою цього напою є зелений чай, відповідно він матиме всі його корисні властивості. Варто відзначити, що цей чай здатний не лише викликати збудливість, але й надавати легке відчуття бадьорості на весь день. І це ще не все! Як відомо, зелений чай має унікальну особливість – він швидко та ефективно розщеплює жири, а також виводить з нашого організму токсини та холестерин.

Бергамот – це екзотичний фрукт, який містить понад 300 різних вітамінів та мінералів. Він є відмінним антисептиком та здатний швидко загоювати рани. Тому й зелений чай з бергамотом має дезінфікуючую, противірусну та протизапальну дію.

Крім того, регулярний прийом чаю з бергамотом позитивно впливає на розумову діяльність людини. Він значно підвищує роботу мозку, активізує розумові процеси та покращує пам'ять, посилює концентрацію та розриває комунікацію навички. До того ж відомо, що олія бергамоту є одним із найефективніших натуральних антидепресантів. Буквально одна чашка зеленого чаю з олією плодів цієї рослини з ранку дозволить вам підняти настрій на весь день, знизить або навіть позбавить почуття тривоги та страху, зніме втому та нормалізує ваш сон.

Зелений чай з бергамотом можна купити в нашому офіційному магазині, прямо на цій сторінці. Рекомендуємо вам також ознайомитися з іншими екзотичними сортами чаю та кави, які ви знайдете в каталозі. Ми регулярно проводимо різні акції та надаємо хороші знижки на весь асортимент товару, тому вигіднішу покупку в якомусь іншому магазині зробити вам навряд чи вдасться!

Відгуки покупців