Tordo OnlineShop
Інформація
Пошук

В’язаний чай

В’язаний чай Золоте сердце 1шт
0
00805
шт
30 ₴
В’язаний чай Сьоме небо 1шт
0
00318
шт
30 ₴
В’язаний чай Кісточка сливи 1шт
0
00804
шт
30 ₴
В’язаний чай Близнюки 1шт
0
00329
шт
40 ₴
В’язаний чай Біла красуня 1шт
0
00328
шт
30 ₴
В’язаний чай Вінець слави 1шт
0
00948
шт
30 ₴
В’язаний чай Жасминовий кошик 1шт
0
00320
шт
30 ₴
В’язаний чай Щасливе життя 1шт
0
00322
шт
30 ₴
В’язаний чай Золотой Мариголд 1шт
0
00323
шт
30 ₴
В’язаний чай Серце Кохання 1шт
0
00324
шт
40 ₴
В’язаний чай Квітка богатства 1шт
0
00325
шт
30 ₴
В’язаний чай Люй Лічі 1шт
0
00321
шт
28 ₴
В’язаний чай Хуа Лі Чжи ( Жасминовий Лі Чжі) 1шт
0
00326
шт
26 ₴
Відображено 1 по 13 з 13

Зв’язаний чай – гармонія краси і здоров'я в одному напої

Квітка-чай або як його ще називають зв’язний чай, являє собою в'язку висушеного листя, яке обгорнуте навколо одного або ж пари бутонів квіток. Основна частина таких настоїв – це зелені сорти чаю, набагато рідше чорні або білі сорти. Пов'язано це в першу чергу з тим, що зеленому неферментованому чаю набагато простіше надати необхідну форму, аніж, до приклад, сухим і досить ламким ферментованим червоним сортам.


Готовий чай-квітка – це не тільки багатий величезною кількістю корисних елементів напій, але і оригінальне видовище, яке можна споглядати при заварюванні настою. Після додавання окропу в напій, листя починає повільно розпускатися, відриваючи квітку, яка також немов «розквітає» на очах.

Як з'явився зв’язаний чай

На сьогоднішній день не існує єдиної думки в тому, коли і як саме з'явився подібний сорт чаю. Одні вчені стверджують, що зв’язним чаям вже більше сотні років, інші ж кажуть, що вони з'явилися зовсім недавно. Особливих підстав для тієї чи іншої версії практично немає, тому й говорити про період появи цього чаю складно.


Проте, перша версія більш реальна, так як в китайській літературі можна знайти далеко не одну згадку про подібний напій. Наприклад, в період правління знаменитої династії Сун багато літописців говорять в своїх писаннях про оригінальні напої, у яких «... листя чайного дерева звязувалися в танець з квітами, щоб порадувати великого імператора Китаю».

Як готують

Сировину для приготування квіткових чаїв в основному збирають в провінціях Китаю, таких як Фуцзянь, Юньнань і ін. Процес приготування проводитися тільки вручну, і його складність залежить від структури майбутньої композиції.

Чи знали ви, що ...
Для приготування настільки вишуканого напою як пов'язаний чай один майстер витрачає близько 5-10 хвилин. За день він легко може заготовити до 3 кг чаю.

Для приготування квіткового чаю використовують виключно верхні листя чайного куща або ж тіпси. В якості внутрішнього квітки, як правило, використовують бутони хризантеми, жасмину, півонії, лаванди, лілії та ін. Після збору їх відразу ферментують, надають форму і сушать в спеціалізованих печах при температурі понад 100 градусів за Цельсієм.
Готові композиції відрізняються між собою як вагою, так і формою. Найчастіше чай представлений у вигляді кулі або еліпсоїда, але можна також зустріти і більш оригінальні – серце, кільце, ліхтарик, і ін. Залежно від форми і безпосередньо якості на чай квітка ціна буде різною.

Чи знали ви, що…
Квітка-чай у формі кулі в Китаї символізує вічну любов?

На сьогоднішній день зв’язний чай вживають далеко не тільки Азії – країні, де до чайних церемоній ставляться дуже шанобливо і серйозно, але і в Європі, а також Україні. У Китаї згідно з традиціями, цей напій готують, як правило, в особливих випадках або коли приймають у себе в будинку важливих гостей. Його також прийнято дарувати на різні свята. У європейських країнах у свою чергу даний напій часто подають в дорогих ресторанах. Чай квітку купити ви можете прямо зараз на сайті нашого магазину, і вже через кілька днів вам вдасться насолодитися цим божественним настоєм у себе вдома.

В’язаний чай в інших містах:

В’язаний чай в Дніпрі   В’язаний чай в Запоріжжі   В’язаний чай в Києві   В’язаний чай у Львові   В’язаний чай в місті Одеса   В’язаний чай в місті Харьків

В’язаний чай: Популярні питання на Tordo