Tordo OnlineShop
Інформація
Пошук

Чай

Зелений чай Розовый жемчуг
0
00775
г
60 ₴
Цейлонський чорний чай Пекое Стронг
0
00226
г
37 ₴
Де Лінь Шоу Мей («Брови старця»), 2017 р., 100 г
0
k606
шт
275 ₴
Лао Да Хун Пао "Большой Красный Халат " 30 г
0
а105
шт
119 ₴
Іван чай "Лаванда" крупнолистовий ферментований
0
01000
г
57 ₴
Іван чай "Меліса" крупнолистковий ферментований
0
00999
г
57 ₴
Іван чай "Сонячний ранок" ферментований крупнолистковий
1
00998
г
57 ₴
Іван чай "Чебрець" крупнолистковий ферментований
0
00997
г
57 ₴
Іван чай "Волошка-чебрець" крупнолистковий ферментований
0
00996
г
57 ₴
Іван чай "Ароматний" крупнолистковий ферментований
1
00995
г
57 ₴
Іван чай "Світанковий" крупнолистковий ферментований
0
00994
г
57 ₴
Іван чай "Волошка" крупнолистковий ферментований
0
00993
г
68 ₴
Іван чай "Дитячий" крупнолистковий ферментований
0
00992
шт
57 ₴
Листя Гінкго Білоба 30 г
0
00991
шт
40 ₴
Черный чай с чабрецем
0
00987
г
57 ₴
Гу Шу Дянь Хун Листок, 2021 рік 7 грам
0
k3015
шт
26 ₴
Відображено 1 по 16 з 404

Відгуки покупців

Все, що потрібно знати про чай

Чай – давно вже перестав бути чимось незвичайним для нас. Велике розмаїття цього напою дозволяє зробити звичне для нас чаювання – цілим мистецтвом! Деякі сорти й зовсім легко можуть перевернути нашу уяву про чай.

Але, що ми знаємо про нього? Якщо задуматися, то відразу на думку спадає той факт, що його, як правило, виробляють в Китаї та здається в Індії, чи не так? Можливо, ви ще знаєте, що окрім чорних та зелених сортів є ще й білі, жовті або навіть червоні чаї. А що ще? Усе? Тоді читайте нашу статтю – вона, безумовно, розкриє багато таємниць такого благородного та божественного напою, як чай. А після – ви можете купити хороший чай в нашому інтернет-магазині за доступною ціною й з доставкою по всій Україні!

Класифікація чаю

Перед тим, як купити чай, рекомендуємо вам трохи ознайомиться з його видами. Класифікують цей напій за багатьма параметрами, але найбільш поширеним критерієм є – спосіб обробки чайного листа. Залежно від цього чай ділиться на групи: Кожен вид має свої певні характеристики, а також дегустаційні якості. Наприклад, зелені сорти – багаті вітамінами, мінералами та іншими корисними речовинами. Відрізняються вони досить високим вмістом кофеїну. При приготуванні такі чаї дають блідий напій з не яскравим вираженим жовтим або зеленим переливом, насиченим смаком та ароматом.

Не меншим попитом користується в Україні й чорний чай, купити який ви можете в нас прямо зараз. До речі в Китаї їх відносять до так званих червоних сортів. Проте представляють вони з себе одне й теж саме – це середньо або сильно ферментовані чаї, які часто проходять безліч обробок перед тим як потрапити до нас в магазин. Свіжозаварений напій має темне забарвлення з коричневим або коньячним переливом, яскравим смаком та не менш п’янким ароматом.

Білі чаї, більш популярні в Китаї. Для їх виробництва використовують молоді ледь розквітлі листочки, які злегка підвялюють та висушують. При заварюванні цього сорту виходить напій з пряним смаком та найніжнішим квітковим ароматом. На жаль, це досить рідкісні чаї в нашій країні, через те, що вони досить чутливі до перевезення й тривала доставка їх просто зіпсує. Але не турбуйтеся, ми приберегли кілька дивовижних видів цього чудового напою для вас й тому ви можете замовити білий чай з доставкою в будь-який час в нашому магазині.

Жовтий чай по своєму смаку чимось нагадує зелені сорти. Хоча якщо розібратися, то вони являють собою щось середнє між чорними та зеленими сортами. Виготовляють такі сорти в Китаї, а саме в провінції Фуцзянь. Відрізняється цей чай від інших своїм унікальним та неординарним смаком.

Пуер – це окрема лінійка китайських сортів, про які, напевно, можна говорити годинами. Відрізняються ці чаї абсолютно всім. Пуери діляться на дві великі групи – шу (чорний) та шен (зелений). Виготовляють також ще смолу пуеру, яка являє собою певний концентрат та скоріше є чайним продуктом, ніж самим чаєм.

Чай, ціна якого в нашому магазині вас приємно здивує також можна класифікувати по країні походження. На сьогодні, всього лише кілька країн займаються цим, а саме:
Особливості кліматичного поясу, склад землі та ще безліч інших факторів роблять чай вирощений в цих країнах по особливому унікальним. Ця п'ятірка виробляє практично весь світовий запас чаю на сьогодні. У Китаї, наприклад, вирощують понад чверть всього обсягу (чорні, зелені, жовті та білі сорти). Смачний чай купити з Китаю можна практично в кожному сертифікованому чайному магазині, але вигідно це робити, звичайно ж, у нас.

На другому місці – Індія, яка в основному постачає на світовий ринок чорні гранульовані або різані чаї. Шрі-Ланка почесно посідає третє місце. Тут вирощують близько 10% від світового запасу чаю. Японія, в основному, займається виробництвом зелених чаїв, й то практично, все для себе. Буквально кілька сортів йдуть на експорт.

Виробляти чай в Африці почали зовсім недавно – на початку XIX століття, коли англійці завезли кілька різновидів паростків з Індії. Вирощують, на сьогодні, його в Уганді, Зімбабве та багатьох інших містах, які раніше були колоніями Англії. Найбільшим постачальником є Кенія.

Ціни на чай також можуть залежати й від того, чи проводилася додаткова обробка сировини для його виробництва. Залежно від цього критерію весь чай можна поділити на такі групи:
Класифікувати чай можна ще й за наявністю різних добавок: Досить популярний в нашому магазині чай на замовлення з бергамотом, квітами троянд, жасмину, а також частинками засушених цитрусових й полуниці.

Чаї з трав

Окремо слід виділити трав'яні вагові чаї, вартість яких в нашому магазині вас приємно здивує. Це унікальні за своєю природою, натуральні чаї, в складі яких зовсім немає чайного листя, зате неодмінно є щось з нашого списку:

Трав'яні фіточаї – це ще й корисні чаї! Наприклад, якщо взяти той же знаменитий оригінальний каркаде! Цей чай виготовляють з гібіскусу, тому користь в ньому просто колосальна. До речі, в арабській культурі вважається, що каркаде здатний лікувати не тільки наше тіло від хвороб, а й навіть може позбавити від душевних мук.

Думали раніше «куплю чай» і все? Або ж вважали, що всі вони однакові? Повірте це, напевно, одна з найбільших помилок у вашому житті. Просто замовити чай – мало! Його потрібно вміти вибирати, готувати, відчувати та насолоджуватися його чарами! Не знаєте як це можна зробити? Не проблема! Ми вас всьому навчимо в нашому блозі! А тим часом, рекомендуємо вам ознайомитися з нашим каталогом, де ви знайдете різні оригінальні сорти чаю та кави. Ми є офіційними дистриб'юторами китайських, індійських й безлічі інших видів чаю, тому наш товар повністю відповідає міжнародним стандартам якості! До того ж, ціна чаю та кави в нашому магазині буде по кишені абсолютно всім!

Поспішайте оформити свою першу покупку у нас й отримати своє замовлення по вигідній ціні або навіть зі знижкою. Для постійних клієнтів, ми також підготували безліч бонусів! Повірте, нам є чим вас здивувати!

Чай в інших містах:

Чай в Дніпрі   Чай в Запоріжжі   Чай в Києві   Чай у Львові   Чай в місті Одеса   Чай в місті Харьків
Чай: Популярні питання на Tordo