Tordo OnlineShop
Інформація
Пошук

Блог от Tordo


Як правильно заварювати пуер?
Сьогодні, чай – це досить популярний напій і його навіть більше люблять, ніж звичний для багатьох кави. Існує більше тисячі різних сортів цього напою, які здатні здивувати навіть найприскіпливіш..
25
Пропозиції-антиподи кавової карти: капучино, ароматизована кава, кава без кофеїну
Скільки людей – стільки бажань, і бариста кафе, ресторанів, кав'ярень прагнуть їх враховувати. Три види кави - капучино, ароматизована кава, кава без кофеїну могли б стати прикладом пропозиц..
36
Чим замінити каву: 10 напоїв, якими можна замінити каву
Ви, напевно, не раз чули, що занадто багато кофеїну може бути шкідливим для здоров'я. Але що робити, якщо жодного дня не можете прожити без кави? Спробуйте замінити його 10 альтернативами, які зар..
24
5 фактів, які потрібно знати про користь кави
Кава - це складна комбінація активних речовин, головними з яких вважаються кофеїн, відомий своєю здатністю активізувати нервову систему, магній та вітамін В2, без яких неможливі нормальна робота та зр..
44
Чи можна дітям кави
У міру того як діти дорослішають і поступово вступають в підлітковий вік, вони часто приймають дорослу поведінку, починають палити, пити каву, показуючи, що вони досить зрілі. Стосовно тютюнокурінн..
115
Чи можна пити каву при вагітності?
У сучасному світі складно представити дівчину, яка починає свій ранок без чашки смачного, ароматного і в той же час збадьорюючої кави. Адже найпопулярнішим напоєм у світі є саме кава. Адже неможливо п..
246
Кава. Збадьорюючий напій або сильний наркотик?
Прокинувшись уранці, заваріть чашку ароматної кави і спробуйте від неї відмовитися. Напевно, далеко не багатьом вдасться це зробити. Сьогодні все більше лікарів і учених сходяться на думці, що кофе..
327
Який чай для схуднення дійсно працює?
Ми не обмежуємося маркетинговими хитрощами і шукаємо справжній чай для схуднення. Незалежно від того, скільки рекламних оголошень пропонує вам швидке схуднення за допомогою різних детокс-чаев, прав..
1767
Міфи та факти про каву
Кава - це продукт, про шкоду якого постійно сперечаються. На будь-який привід «проти» знаходиться відразу два «за», і навпаки. Складно розібратися в тому, хто правий. Жоден ..
227
Трав'яний чай для лазні
Здорова людина може не обмежувати себе в питті. Корисніше пити часто і потроху. До відвідувачів лазні це ставитися в першу чергу. Велика кількість рідини, прийняте одноразово перевантажує серце, може ..
206