OnlineShop Tordo
Інформація
Пошук

Блог от Tordo


Чи можна дітям кави
У міру того як діти дорослішають і поступово вступають в підлітковий вік, вони часто приймають дорослу поведінку, починають палити, пити каву, показуючи, що вони досить зрілі. Стосовно тютюнокурінн..
62
Чи можна пити каву при вагітності?
У сучасному світі складно представити дівчину, яка починає свій ранок без чашки смачного, ароматного і в той же час збадьорюючої кави. Адже найпопулярнішим напоєм у світі є саме кава. Адже неможливо п..
126
Кава. Збадьорюючий напій або сильний наркотик?
Прокинувшись уранці, заваріть чашку ароматної кави і спробуйте від неї відмовитися. Напевно, далеко не багатьом вдасться це зробити. Сьогодні все більше лікарів і учених сходяться на думці, що кофе..
166
Який чай для схуднення дійсно працює?
Ми не обмежуємося маркетинговими хитрощами і шукаємо справжній чай для схуднення. Незалежно від того, скільки рекламних оголошень пропонує вам швидке схуднення за допомогою різних детокс-чаев, прав..
198
Міфи та факти про каву
Кава - це продукт, про шкоду якого постійно сперечаються. На будь-який привід «проти» знаходиться відразу два «за», і навпаки. Складно розібратися в тому, хто правий. Жоден ..
110
Трав'яний чай для лазні
Здорова людина може не обмежувати себе в питті. Корисніше пити часто і потроху. До відвідувачів лазні це ставитися в першу чергу. Велика кількість рідини, прийняте одноразово перевантажує серце, може ..
114